Vecto LT čekiški sraigtiniai pamatai.

Kokybiški čekiškų sraigtinių pamatų sprendimai leidžia įrengti ilgaamžius tvirtus pamatus greitai ir efektyviai. Pamatams įrengti nenaudojamas betonas ar armatūra. Esant poreikiui, pamatus galima išsukti iš grunto. Sraigtinių pamatų sprendimas yra ne tik efektyvus, taupantis jūsų laiką ir pinigus, bet ir tausojantis gamtą.
Čekiškų sraigtinių pamatų kainos ir kokybės santykis nepaliks abejingų. Populiariausioji U serija gaminama nuo 69 cm iki 1,30 metro ilgio, kas leidžia tokius pamatus įrengti nelygiame sklype arba nedideliame šlaite be papildomų konstrukcinių prailginimų. Tvirtoji M serija skirta statinių statybai: karkasiniams, skydiniams, SIP technologijos namams, pirtims, pavesinėms, garažams bei tvoroms.

Visi čekiški sraigtiniai pamatai pagaminti iš S235 plieno ir cinkuoti pagal DIN EN ISO 1461 standartą (60-70 mirkonų cinko storis), kad užtikriną tokių polių ilgaamžiškumą esant grunte ar vandenyje. Jiems būdingas nepertraukiamas spiralės suvirinimas (sertifikuota konstrukcija DIN EN 12699, patvirtinta 07/2015). Vecto LT čekiškų sraigtinių pamatų kainas atsisiųsti paspaudę nuorodą apačioje.

Vecto LT sraigtiniai pamatai
Vecto LT sraigtiniai pamatai